kurs kategorii b Warszawa

Coroczne kursy naszych instruktorów – by jeszcze lepiej przygotować Cię do egzaminu!

Dobre przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy w dużej mierze zależy od instruktora, który uczy umiejętności praktycznych. Taka osoba powinna nie tylko znać przepisy ruchu drogowego, ale przede wszystkim mieć odpowiednie podejście do kursantów, tak, aby przekazać im jak najwięcej wiedzy o nauczyć bezpiecznej jazdy samochodem. Ważne jest, aby instruktorzy regularnie przechodzili szkolenia. Tylko dzięki temu są w stanie zapewnić wszystkim kursantom najwyższą jakość usług.

Szkolenia dla instruktorów nauki jazdy – dlaczego to takie ważne?

Nasza szkoła jazdy na Pradze w Warszawie przykłada ogromną uwagę do tego, aby instruktorzy byli na bieżąco z wszystkimi przepisami. Takie regularne, coroczne szkolenia pozwalają nam przygotować naszych kursantów w najlepszy sposób to ciężkich i z reguły stresujących egzaminów – zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Co obejmują takie szkolenia i dlaczego zależy nam, aby instruktorzy w nich uczestniczyli? Ponieważ dzięki nim regularnie mogą odświeżać swoją wiedzę – jest to bardzo ważne, ponieważ wpływa to na jakość informacji przekazywanych kursantom, a co za tym idzie również na poziom całego kursu.

Na szkoleniach poruszane są różne zagadnienia, m.in. to, jakie są najefektywniejsze metody nauczania, a także w jaki sposób prowadzić ośrodki szkolenia. Co jednak najważniejsze, na szkoleniach nasi instruktorzy odświeżają przepisy prawa o ruchu drogowym, uzupełniają swoją wiedzę w zakresie technik kierowania, jazdy czy obsługi samochodu, a także zasad bezpieczeństwa na drodze.

Regularne szkolenia są dobre nie tylko dla samych instruktorów, ale przede wszystkim dla kursantów. Nasza szkoła jazdy w Warszawie dba o to, aby każda osoba po skończonym kursie była jak najlepiej przygotowana do egzaminu. Podnoszenie kwalifikacji przez naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne, tak jak ważne jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni instruktorzy chętnie przekazują niezbędną wiedzę praktyczną oraz teoretyczną i sprawiają, że stres odczuwany przez kursantów, związany np. z prowadzeniem samochodu, jest o wiele mniejszy.