Instruktorzy

Kolosko Jerzy

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Nauczaniem przyszłych kierowców zajmuje się od 12 lat. Kolega i nauczyciel w jednym. Wymagający, ale zarazem opanowany. Cierpliwość to jego drugie imię. Jest w stanie opanować nawet najbardziej opornych kursantów. Nie ma możliwości by z Jerzym nie nauczyć się jeździć. A świadczą o tym same pozytywne opinie na jego temat.

Żbikowski Ryszard

Chcesz kurs przeżyć w atmosferze śmiechu i żartów? Idealnie trafiłeś. Ryszard to instruktor z niesamowitym poczuciem humoru. Potrafi rozładować największy stres u kursanta. Kurs z Ryszardem to pełna emocji, śmiechu przygoda. Nauka w takiej atmosferze to czysta przyjemność, a świadczy o tym fakt że nasi byli kursanci polecają kurs u Ryszarda swoim znajomym oraz rodzinie.

Molda Bogusław

Oaza spokoju, cierpliwości, opanowania. Chcesz odbyć kurs z instruktorem którego nie da wyprowadzić się z równowagi? Idealnie trafiłeś. Bogusław to instruktor z niesamowitą cierpliwością, a do tego z bogatą wiedzą nabytą przez lata bycia instruktorem.

Szczepański Krzysztof

Instruktor który zabierze Ciebie nie tylko na trasy egzaminacyjne, ale również na wycieczki poza miasto. Chcesz podczas kursu pojechać nad jezioro? Nie ma sprawy. Nauka jazdy nie polega tylko na wiecznym klepaniu tras egzaminacyjnych. Z nim swoje umiejętności prowadzenia samochodu możesz szkolić w różnych ciekawych miejscach, ale również w takich gdzie na samą myśl przejdzie Ciebie strach. Krzysztof nie odpuszcza najtrudniejszych skrzyżowań o ruchu okrężnym, nie odpuszcza jazd w otoczeniu tramwajów (a to właśnie tramwaje najwięcej śnią się kursantom po nocach). To on przeprowadzi Ciebie przez mroczne zakamarki miasta.

Sobótka Krzysztof

Nasz motocyklowo samochodowy instruktor. Za kółkiem czuje się jak ryba w wodzie, ale dopiero na motocyklu rozwija swoje skrzydła. Jego pasja oraz praca. Przyszłych motocyklistów szkoli od wielu lat i wychodzi mu to niesamowicie dobrze. Nie ma możliwości aby nie nauczyć się z nim jak opanować jednoślad. Każda osoba robiąca kurs motocyklowy z Krzysztofem po krótkim czasie może pochwalić się wpisaną kategorią A w swoje prawo jazdy. Tak samo może pochwalić się swoimi osiągnięciami w szkoleniu kursantów na kategorię B.

Budnik Katarzyna

Jedna z dwóch naszych instruktorek. Katarzyna osoba wymagająca i niedopuszczająca do błędów. Z nią ukończysz kurs ze 100% wiedzą na temat prowadzenia samochodu oraz poruszania się po drogach.

Bugaj Sandra

Najmłodsza z kadry instruktorskiej ale to nie znaczy że z mniejszym doświadczeniem. Sandra lubi ,,ciężkie przypadki”, poradzi sobie z każdym kursantem.