Instruktorzy szkoły jazdy

Instruktorzy jazdy są odpowiedzialni za przekazanie przyszłym kierowcom wiedzy dotyczącej zasad drogowych oraz praktycznej umiejętności jazdy samochodem.

Aby dobrze spełniać swoje zadania, instruktor musi nie tylko posiadać właściwe umiejętności, ale także być dobrze przygotowanym pod kątem psychologicznym i pedagogicznym. Dzięki temu kurs na prawo jazdy będzie najbardziej efektywny, a przyszły kierowca będzie jak najlepiej przygotowany do samodzielnej jazdy. 

Rolą instruktora jest także motywowanie kursantów oraz uświadamianie im, nad czym powinni jeszcze pracować, nie tylko po to, by zdać egzamin w WORD, ale przede wszystkim po to, by odnaleźć się w różnych sytuacjach w ruchu drogowym.

Poznaj naszych instruktorów – szkoła jazdy na Pradze i Żoliborzu czeka na Ciebie!

Nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie. Zapewniają nie tylko przyjazną atmosferę podczas kursu, ale udzielają również wielu cennych wskazówek, które ułatwiają naszym kursantom zdanie egzaminu i zdobycie wymarzonego prawa jazdy. Wykazują dużą cierpliwość i profesjonalizm – u nas unikniesz nerwowych sytuacji, a godziny praktyki będą dla Ciebie przyjemnością. Nasi instruktorzy lubią wyzwania – przygotują Cię do egzaminu, nawet jeśli uważasz, że nie masz predyspozycji do kierowania pojazdem. Wystarczy pozytywne nastawienie i chęć do współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych instruktorów i do kontaktu z naszą szkołą jazdy na Żoliborzu lub Pradze Północ.

Ośrodek szkolenia kierowców - Aurinko

Jerzy Kolosko

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Nauczaniem przyszłych kierowców zajmuje się od 12 lat. Kolega i nauczyciel w jednym. Wymagający, ale zarazem opanowany. Cierpliwość to jego drugie imię. Jest w stanie opanować nawet najbardziej opornych kursantów. Nie ma możliwości by z Jerzym nie nauczyć się jeździć. A świadczą o tym same pozytywne opinie na jego temat. Jerzy rozpoczyna oraz kończy zajęcia z kursantami z okolic stacji metra marymont oraz galerii wileńskiej.

Ryszard Żbikowski

Chcesz kurs przeżyć w atmosferze śmiechu i żartów? Idealnie trafiłeś. Ryszard to instruktor z niesamowitym poczuciem humoru. Potrafi rozładować największy stres u kursanta. Kurs z Ryszardem to pełna emocji, śmiechu przygoda. Nauka w takiej atmosferze to czysta przyjemność, a świadczy o tym fakt że nasi byli kursanci polecają kurs u Ryszarda swoim znajomym oraz rodzinie. Ryszard rozpoczyna oraz kończy zajęcia z kursantami z okolic stacji metra marymont.

Bogusław Molda

Oaza spokoju, cierpliwości, opanowania. Chcesz odbyć kurs z instruktorem którego nie da wyprowadzić się z równowagi? Idealnie trafiłeś. Bogusław to instruktor z niesamowitą cierpliwością, a do tego z bogatą wiedzą nabytą przez lata bycia instruktorem. Bogusław rozpoczyna oraz kończy zajęcia z kursantami z okolic skrzyżowania ulic potockiej oraz mickiewicza.

Krzysztof Szczepański

Instruktor który zabierze Ciebie nie tylko na trasy egzaminacyjne, ale również na wycieczki poza miasto. Chcesz podczas kursu pojechać nad jezioro? Nie ma sprawy. Nauka jazdy nie polega tylko na wiecznym klepaniu tras egzaminacyjnych. Z nim swoje umiejętności prowadzenia samochodu możesz szkolić w różnych ciekawych miejscach, ale również w takich gdzie na samą myśl przejdzie Ciebie strach. Krzysztof nie odpuszcza najtrudniejszych skrzyżowań o ruchu okrężnym, nie odpuszcza jazd w otoczeniu tramwajów (a to właśnie tramwaje najwięcej śnią się kursantom po nocach). To on przeprowadzi Ciebie przez mroczne zakamarki miasta. Krzysztof rozpoczyna oraz kończy zajęcia z kursantami z okolic skrzyżowania ulic potockiej oraz mickiewicza.

Nauka jazdy kategoria A, B

Krzysztof Sobótka

Nasz motocyklowo samochodowy instruktor. Za kółkiem czuje się jak ryba w wodzie, ale dopiero na motocyklu rozwija swoje skrzydła. Jego pasja oraz praca. Przyszłych motocyklistów szkoli od wielu lat i wychodzi mu to niesamowicie dobrze. Nie ma możliwości aby nie nauczyć się z nim jak opanować jednoślad. Każda osoba robiąca kurs motocyklowy z Krzysztofem po krótkim czasie może pochwalić się wpisaną kategorią A w swoje prawo jazdy. Tak samo może pochwalić się swoimi osiągnięciami w szkoleniu kursantów na kategorię B. Krzysztof rozpoczyna oraz kończy zajęcia z kursantami kat A na naszym placu przy ul.Jagiellońskiej 67a,natomiast na kat B w okolicach skrzyżowania ulic potockiej i mickiewicza.

Katarzyna Budnik

Katarzyna osoba wymagająca i niedopuszczająca do błędów. Z nią ukończysz kurs ze 100% wiedzą na temat prowadzenia samochodu oraz poruszania się po drogach. Katarzyna rozpoczyna oraz kończy zajęcia z kursantami w okolicach skrzyżowania ulic potockiej i marii kazimiery.

Robert Bytomski

Pan Robert oaza spokoju i cierpliwości. Skutecznie przekazuje swoją wiedze, a dowodem na to są jego kursanci którzy w 90% zdają egzaminy państwowe za pierwszym podejściem. Doświadczenie i jego wiara w każdą osobę skutkuje bezbłędnym egzaminem oraz pewnością siebie u każdego kursanta podczas samodzielnej jazdy. Pan Robert rozpoczyna i kończy zajęcia z kursantami głównie pod Word bemowo,ale również okolice metra marymont oraz metro wilsona.