kurs na prawo jazdy

Jak zapłacić mniej za kurs na prawo jazdy?

Planujesz przystąpić do kursu na prawo jazdy? To niestety wiąże się z pewnymi kosztami. W praktyce kurs na prawo jazdy w Warszawie możesz odbyć taniej. Wybierz naszą szkołę jazdy i skorzystaj ze specjalnej zniżki!

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Decydując się na kurs szkolenia kierowców, musimy liczyć się z kosztami, jakie za tym idą. W odróżnieniu od poprzednich lat, ceny kursów stale rosną. Jest to spowodowane wysokimi kosztami paliwa, prowadzenia działalności i szalejącą inflacją. W zależności od miejsca na mapie, ceny kursów dla kierowców mogą się różnić. Dodatkowo należy doliczyć koszty obowiązkowego badania lekarskiego, zdjęć i dokumentów. A po odbyciu kursu – koszt egzaminu zarówno teoretycznego, jak i praktycznego.

Czy da się taniej?

Po podliczeniu wszystkich kosztów, trzeba liczyć się ze znaczącym wydatkiem. Nasza szkoła jazdy na Żoliborzu i Pradze Północ w Warszawie honoruje Kartę Dużej Rodziny. Dzięki temu możesz skorzystać z 10% zniżki na kursy kategorii B, A, A1, A2. To upust, który pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Zachęcamy też do regularnego odwiedzania naszej strony i mediów społecznościowych, gdzie stale informujemy o czasowych obniżkach cen na nasze kursy. Instruktorzy z naszych szkół jazdy na Pradze Północ i na Pradze Północ pomogą Ci jak najlepiej przygotować się do egzaminu i zdobyć wymarzone uprawnienia do prowadzenia samochodu lub motocykla!