Jazdy doszkalające Warszawa

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI, A TY NIE CZUJESZ SIĘ ZBYT PEWNIE?

PODCHODZIŁEŚ DO EGZAMINU JUŻ KILKA RAZY I JESZCZE SIĘ NIE UDAŁO?

A MOŻE MASZ JUŻ PRAWO JAZDY, ALE OD DAWNA NIE JEŹDZIŁEŚ SAMOCHODEM, A CHCIAŁBYŚ DO TEGO WRÓCIĆ?

Poświęciłeś swój czas i siły na egzamin, który zakończył się niepowodzeniem? Twoje prawko kurzy się gdzieś na dnie szuflady? A może masz przed sobą swój pierwszy egzamin? Jazdy doszkalające w Warszawie pomogą Ci poprawić swoje umiejętności i odzyskać pewność siebie za kółkiem!

Szkoła nauki jazdy na Żoliborzu i Pradze – u nas zdobędziesz doświadczenie!

Nauka jazdy samochodem bywa często na tyle stresująca, że wiele osób ma problemy w trakcie egzaminu. Powodem tego nie musi być wcale brak odpowiedniego przygotowania do jazdy. Najczęściej są to po prostu emocje, które nie pozwalają uzyskać wymarzonego uprawnienia.

Niektórzy szybko się zniechęcają i odkładają termin egzaminu na bliżej nieokreślony czas. Inni, już po zdaniu egzaminu, wciąż czują się niepewnie i unikają prowadzenia samochodu. Tylko praktyka poprawia umiejętność prowadzenia samochodu. Jeśli więc wciąż masz poczucie, że Twoje umiejętności są niewystarczające, zapraszamy na jazdy doszkalające w Warszawie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Szkoła nauki jazdy – skorzystaj z dodatkowych godzin praktyki!

Do każdego z naszych kursantów podchodzimy indywidualnie, a harmonogram jazd dostosujemy do Twoich oczekiwań!

Bez względu na stopień Twojego zaawansowania i umiejętności, pomożemy Ci na nowo odnaleźć się w świecie kierowców. Nasi doświadczeni instruktorzy zadbają o to, byś czuł/czuła się za kierownicą pewnie i swobodnie oraz był/a gotów na każdy scenariusz podczas egzaminu praktycznego.

Nasza oferta obejmuje zarówno kompleksową opiekę nad świeżymi adeptami jazdy, jak i doskonalenie konkretnych zagadnień praktycznych, w zależności o Waszych potrzeb. Oferujemy między innymi:

  • standardowe przygotowanie do egzaminu,
  • przygotowanie do ponownego rozpoczęcia jazdy samochodem po dłuższej przerwie,
  • moduł indywidualny (obejmujący np. parkowanie, manewry na skrzyżowaniach i rondach, itp.),
  • zajęcia na placu manewrowym.

Posiadanie prawa jazdy daje wiele nowych możliwości i sprawia, że stajemy się niezależni. Uważamy, że każdy może zostać kierowcą przy odrobinie wysiłku. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszych jazd doszkalających w Warszawie. Nasze szkoły jazdy znajdziesz na Pradze Północ i na Żoliborzu.

Kategoria
Pojazd
Godziny praktyki
Godziny teorii
Cena brutto
Promocja