Kategoria A

W OSK Aurinko możesz zdecydować się na kurs prawa jazdy kategorii A, które upoważnia do kierowania motocyklami, w tym także tymi z bocznym wózkiem. Ten środek transportu cieszy się rosnącą popularnością wśród Polaków, co można zaobserwować zwłaszcza w okresie letnim.

Zadbamy o każdy detal

W naszej szkole stawiamy na odpowiednio zbalansowane połączenie teorii i praktyki. Zależy nam na tym, aby przyszły kierowca w każdych warunkach czuł się pewnie i spokojnie. Do tego potrzebne jest doświadczenie zdobyte na drodze w warunkach użytkowania motoru, jak i wiedza z zakresu obowiązujących przepisów. Dzięki temu zadbasz o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego. Atutem szkoły Aurinko jest to, że skupiamy się nie tylko na tym co w ruchu drogowym oczywiste, ale także bierzemy pod uwagę sytuacje wyjątkowe. Dzięki temu zdobędziesz wiedzę o tym, jak zachowywać się w nawet najmniej oczekiwanych i kryzysowych sytuacjach. Nasz doświadczony zespół kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu, który będzie dla Ciebie tylko formalnością.

Indywidualne podejście do uczestników kursu

Do każdego z kursantów podchodzimy w sposób indywidualny. Tylko w ten sposób możemy zadbać o wysoką jakość prowadzonych zajęć oraz wygodę osób, którym zależy na zdobyciu nowych uprawnień. Zajęcia teoretyczne odbywają się on-line, dzięki dedykowanej aplikacji, do której masz dostęp w każdej chwili. Dysponujemy własnym placem manewrowym. Przyjazna atmosfera i spokój naszych doświadczonych instruktorów sprawią, że każda godzina jazdy będzie dla Ciebie przyjemnością. Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoły Aurinko w zakresie kursów na prawo jazdy kategorii A lub inne kategorie.