Kurs prawa jazdy kategorii A2

W OSK Aurinko w Warszawie prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii A2. Zdanie państwowego egzaminu uprawnia do kierowania motocyklami o mocy nieprzekraczającej 35 kW o stosunku masy własnej poniżej 0,2 kW/kg oraz do kierowania motocyklami trójkołowymi o mocy do 15 kW. To atrakcyjna oferta dla osób, które chcą jeździć motocyklem, jednak nie czują się jeszcze na siłach, aby prowadzić maszyny o większej mocy.

Kurs prawa jazdy kategorii A2 – dlaczego warto postawić na Aurinko?

Zespół Aurinko tworzą doświadczeni instruktorzy o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych. Dzięki temu każdy kursant traktowany jest indywidualnie. Pod uwagę bierzemy Twoje cechy osobowości, a także dotychczasowe doświadczenie i wiedzę w zakresie kierowania pojazdami i dotyczącą przepisów ruchu drogowego. Podczas kursu skupiamy się na najważniejszych aspektach, które z jednej strony przygotują Cię do egzaminu, a z drugiej strony umożliwią Ci następnie płynną, wydajną i przede wszystkim bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Kompleksowe podejście do tematu nauczania jazdy oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jesteśmy zaufanym partnerem w tym zakresie. Charakteryzuje nas wysoka zdawalność egzaminów na różne kategorie prawa jazdy, w tym także na kategorię A2.

Zapraszamy do skorzystania z oferty

Jeżeli szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie nauki jazdy w Warszawie, zgłoś się do OSK Aurinko na Pradze Północ lub Żoliborzu. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty kursów. Zadbamy o przyjazną i spokojną atmosferę w czasie kursu i przygotujemy Cię do egzaminu.

Sprawdź inne kursy na prawo jazdy w Szkole Aurinko Warszawa