Kurs prawa jazdy kategorii AM

W szkole jazdy Aurinko zrobisz kurs na prawo jazy kategorii AM. Prawo jazdy tej kategorii umożliwia prowadzenie motorowerów, skuterów czy też quadów z prędkością do 45 km/h. To doskonała okazja dla osób już od 14. roku życia, które zdobędą wiedzę i umiejętności prowadzenia pojazdów zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Zdobycie uprawnień AM ułatwia następnie zdanie innych egzaminów na prawo jazdy.

Indywidualne oferta dla kursantów już w wieku nastoletnim

Kategoria AM przygotowana została z myślą o osobach, które chcą prowadzić skutery i quady o mniejszej pojemności i mocy. Oferta skierowana jest już do nastolatków, a do egzaminu można podejść już od ukończenia 14. roku życia. Nasi doświadczeni instruktorzy doskonale znają specyfikę pracy zarówno z młodszymi kursantami, jak i z osobami dorosłymi. Zależy nam na tym, aby każdy kursant Szkoły Jazdy Aurinko był dobrze przygotowany do poruszania się w ruchu drogowym.

Kurs prawa jazdy kategorii AM – wysoka zdawalność i przyjazna atmosfera

Aurinko to szkoła jazdy o wysokiej zdawalności. Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych panuje przyjazna i spokojna atmosfera. Przekłada się to na efekty nauki oraz spokój kierowcy, gdy wyjedzie nawet na tłoczne ulice Warszawy. Skupiamy się nie tylko na podstawach, ale także poprawiamy Twoje umiejętności w obszarach, w których nie czujesz się pewnie. Zadbamy o to, by dostosować kurs do Twojego trybu dnia i przygotujemy Cię do egzaminu państwowego.

Sprawdź inne kursy na prawo jazdy w Szkole Aurinko Warszawa