Kurs na prawo jazdy Warszawa

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu kursu na prawo jazdy wiąże się z istotnym pytaniem: którą szkołę wybrać? W dużej mierze to właśnie od tej decyzji zależy, jak kursant przygotuje się do prowadzenia auta, czy będzie mieć trudności ze zdaniem egzaminu oraz jakim kierowcą będzie na początku swojej przygody za kółkiem.

OSK Aurinko – fajna szkoła jazdy na Pradze i Żoliborzu

Wybór wymarzonej szkoły nauki jazdy nie jest prostym zadaniem zwłaszcza dla mieszkańców Warszawy. W stolicy można znaleźć wiele ofert zróżnicowanych zarówno pod względem cen, jak i jakości usług. Jak wybrać tę najlepszą? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na doświadczenie instruktorów i opinię byłych kursantów.

W naszych szkołach jazdy na Pradze Północ i Żoliborzu przygotujemy Cię nie tylko do tego, by zdać egzamin w WORD, ale zależy nam przede wszystkim na tym, by sprawić, że poczujesz się pewnie za kółkiem i prowadzenie samochodu lub motocykla będzie dla Ciebie przyjemnością.

Nie byłoby to oczywiście możliwe bez zespołu naszych wykwalifikowanych instruktorów, umiejących przekazać wiedzę w fachowy i bezstresowy sposób. Dzięki indywidualnemu podejściu i przyjaznej atmosferze nauka jazdy samochodem lub motocyklem z pewnością przyniesie rezultaty. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą również będziesz mógł cieszyć się zdobytymi uprawnieniami i miło wspominać okres nauki.

Nasza oferta obejmuje:

Jak wygląda kurs na prawo jazdy?

Do egzaminu teoretycznego możesz przygotować się samodzielnie dzięki dedykowanej aplikacji, do której masz dostęp 24/7 – sam/a decydujesz, kiedy i jak długo uczysz się zasad ruchu drogowego.

Nauka kierowania pojazdem zaczyna się na naszym placu manewrowym zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 88. To właśnie tam kursanci uczą się podstawowych manewrów takich jak ruszanie, cofanie czy parkowanie. Po ich opanowaniu mogą już samodzielnie włączyć się do ruchu i pod czujnym okiem instruktora nabywać umiejętności poruszania się po przestrzeni miejskiej. Nasi instruktorzy pokazują również kursantom najczęstsze trasy egzaminacyjne w centrum Warszawy, co przekłada się później na brak stresu podczas egzaminu państwowego i jego pozytywny wynik. 

Jeśli chcesz odwołać umówione zajęcia, możesz to zrobić maksymalnie 24h przed, wliczając w ten okres tylko dni robocze. W przeciwnym wypadku jazdy są uznawane za przeprowadzone, co skutkuje koniecznością dokupienia takiej samej liczby odwołanych godzin.

Zachęcamy do kontaktu z naszą szkołą jazdy na Pradze Północ lub Żoliborzu w Warszawie.

Chętnych z Żoliborza, a także Bemowa, Woli, Ochoty i innych dzielnic Warszawy zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły jazdy kat. B. Oferujemy nie tylko kompleksowe nauki teoretyczne i praktyczne, ale również jazdy doszkalające i kursy ekspresowe.
Nasza warszawska szkoła jazdy oferuje kompleksowe szkolenia w zakresie kursów na motor. Przeprowadzamy zarówno nauki teoretyczne, jak i praktyczne dla wszystkich kategorii: począwszy od najprostszych AM, kończąc na kat. A.