Kurs prawa jazdy

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu kursu na prawo jazdy wiąże się z istotnym pytaniem: którą szkołę wybrać? W dużej mierze to właśnie od tej decyzji zależy, jak kursant przygotuje się do prowadzenia auta, czy będzie mieć trudności ze zdaniem egzaminu oraz jakim kierowcą będzie na początku swojej przygody za kółkiem.

Jak zdać prawo jazdy? Oferta szkół w Warszawie jest wyjątkowo duża i zróżnicowana (zarówno pod względem doświadczenia instruktorów i cen), więc wybór może nie należeć do najprostszych zadań. Nasza zlokalizowana na Żoliborzu szkoła jazdy OSK Aurinko wyszkoliła już wielu kierowców, którzy pozytywnie ukończyli kurs na motor lub samochód i zdali egzamin. Potwierdzeniem tych słów są pozytywne opinie i komentarze kursantów na naszej stronie internetowej. Jesteśmy pewni, że dzięki pomocy naszych instruktorów Ty również w krótkim czasie zdasz egzamin i przez długi czas będziesz miło wspominał czas nauki.

Szkoła OSK Aurinko proponuje kilka kategorii prowadzonych kursów. Dzięki temu możesz zdobyć u nas uprawnienia zarówno do kierowania niemal każdym samochodem osobowym, jak i motorem.

W naszym ośrodku panuje zasada że jazdy należy odwoływać 24h przed umówionymi zajęciami, wliczając w ten okres tylko dni robocze. W innym przypadku jazdy zostają uznane za przeprowadzone i należy dokupić taką samą liczbę godzin jaką się odwołało. 

Prawo jazdy kategorii B - samochód

Chętnych z Żoliborza, a także Bemowa, Woli, Ochoty i innych dzielnic Warszawy zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły jazdy kat. B. Oferujemy nie tylko kompleksowe nauki teoretyczne i praktyczne, ale również jazdy doszkalające i kursy ekspresowe.

Prawo jazdy kategorii A - motocykl

Nasza warszawska szkoła jazdy oferuje kompleksowe szkolenia w zakresie kursów na motor. Przeprowadzamy zarówno nauki teoretyczne, jak i praktyczne dla wszystkich kategorii: począwszy od najprostszych AM, kończąc na kat. A.