O szkole Aurinko

Nauka jazdy

Doświadczeni instruktorzy

Doskonale wiemy, jak bardzo wynik egzaminu na prawo jazdy zależy od osoby instruktora prowadzącego naukę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet cały kurs prawa jazdy może być niewystarczający, jeżeli instruktor nie okaże zainteresowania i zaangażowania. Nasz zespół tworzą doświadczeni kierowcy, którzy indywidualnie podchodzą do każdego kursanta – rozmawiamy, słuchamy i zwracamy uwagę na to, co sprawia największe problemy. Nasze zajęcia opierają się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu – Wasz sukces jest naszym sukcesem!

Wykłady nauki jazdy

NIE KRZYCZYMY!

Negatywne emocje nigdy nie są dobrym doradcą – zwłaszcza w samochodzie na ruchliwej drodze. Wiemy, że dla początkujących osób prowadzenie auta i obserwacja otoczenia są wystarczająco stresujące. Jesteśmy wyrozumiali – sami również uczyliśmy się jeździć, popełnialiśmy błędy. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest cierpliwość i konsekwencja – zarówno ze strony kursantów, jak i naszych instruktorów. Zależy nam na tym, by w samochodzie panowała dobra i spokojna atmosfera – pozytywne efekty gwarantowane!

Egzamin na prawo jazdy

Wysoka zdawalność

Doświadczeni i mający odpowiednie podejście do kursantów instruktorzy odgrywają decydującą rolę w przygotowaniu do egzaminu państwowego. Większość naszych kursantów otrzymuje pozytywny wynik już za pierwszym razem. Wynika to nie tylko z tego, że doskonale znamy egzaminacyjne trasy w centrum Warszawy, ale także z faktu, że potrafimy prawidłowo ocenić umiejętności kursantów. Widzimy, co sprawia im problemy i na jakie manewry musimy poświęcić więcej czasu. Oferujemy także jazdy doszkalające dla osób, które chcą posiadać prawo jazdy.

Nauka Jazdy kategoria B

Jazdy dodatkowe i doszkalające

Ukończyłeś praktyczny kurs prawa jazdy, ale nadal czujesz, że pewnych manewrów nie udało Ci się opanować w stu procentach? A może jesteś już posiadaczem dokumentu, ale od wielu lat nie siedziałeś za kierownicą i brakuje Ci pewności? Nasza szkoła oferuje także jazdy doszkalające dla osób posiadających dokument oraz dla tych, którzy mimo ukończenia kursu prawa jazdy nie czują się przygotowani do egzaminu. Zależy nam na tym, byście na drodze zachowywali się bezpiecznie i rozważnie, więc zapewniamy – kilka godzin nauki więcej naprawdę może zrobić różnicę.

Plac manewrowy ośrodka szkolenia kierowców

Plac manewrowy:
Jagiellońska 67a-dla motocyklistów i samochodów
Postańców Śląskich-dla samochodów

Posiadamy plac manewrowy dla motocyklistów i kierowców samochodów osobowych. Opanowanie podstawowych manewrów, takich jak ruszanie, cofanie czy parkowanie to podstawa, plac jest zatem miejscem, w którym zaczyna się nauka. Pamiętaj, że także państwowy egzamin rozpoczyna się od określonych manewrów na placu. Oferujemy jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy, które po dłuższym czasie ponownie muszą oswoić się z kierownicą oraz tym, którzy starają się o prawo jazdy na samochód osobowy lub motocykl.