Opinie

Żyjemy w takim okresie, iż obejść się bez prawa jazdy ciężko jest niezmiernie trudno. Taki stan rzeczy wynika przede wszystkim z wzrostu tempa życia i rozwoju technologicznego. Tym samym wymagana jest od nas wszystkich duża mobilność. Wiedząc o tym nie zaskakuje już nikogo tendencja wzrostowa liczby osób chcących mieć prawo jazdy. Warszawa ma sporo miejsc, gdzie można starać się zdać egzamin dający prawo do kierowania pojazdami mechanicznymi. Zainteresowanych jest jednak sporo i nie chcąc czekać długo na kurs lub źle wybrać powinniśmy dokonać tego w przemyślany sposób. Zdecydowanie najłatwiej będzie nam w momencie, gdy nauka jazdy warszawa absorbowała już kogoś z naszych znajomych bądź bliskich. W takim wypadku można bardzo łatwo i szybko wymienić opinie o lokalnym rynku kursów na prawo jazdy.

Nauka do egzaminu praktycznego to była sama przyjemność! Polecam bardzo pana. Ryszarda, który przygotował mnie na tyle dobrze, że udało mi się zdać za pierwszym razem:)
Nela
Bardzo polecam, szczególnie na instruktora Pana Ryśka, wszystko przebiegało w bardzo miłej atmosferze a jednocześnie Pan Ryszard był bardzo profesjonalny objaśniał wszystko z cierpliwością w zrozumiały sposób. Oczywiście egzamin zdany za 1 razem.
Radek
Polecam jeździć z Panią Sandrą! Podczas kursu wszystko zostało mi dokładnie tłumaczone, w sposób teoretyczny i praktyczny. Jazda w takim towarzystwie to sama przyjemność, 30 h upłynęło jak pstryknięcie palcami. Oba egzaminy zostały zdane za pierwszym razem 🙂 Polecam !!!
Janek
Jestem osobą po kursie i z całego serca jestem w stanie polecić tą szkołę ale co gdyby nie super instruktorzy którzy ją tworzą. Mam na myśli w głównej mierze Panią Sandrę z którą wyjeździłem 30 godzin z czystą przyjemnością i bez chwili nudy. Jednakże trzeba wspomnieć również o super podejściu i metodach nauczania mojej instruktorki które były zarówno profesjonalne jak i niesamowicie pomocne. Zawsze było miejsce na żarty i mega ciepłą rozmowę. Natomiast jeżeli chodzi o samą jazdę to dzięki nauce Pani Sandry naprawdę czuje że umiem jeździć. Wszystko mówi samo przez siebie a jedyne co mi pozostaje powiedzieć to jest to naprawdę fajna szkoła nauki jazdy zupełnie jak w sloganie firmy
Jan
Doszkalanie z P.Sandrą to czysta przyjemność! Cierpliwa i serdeczna, ale przedewszystkim widać u niej profesjonalizm. Podczas 2 godzin doszkalania pokazała mi tyle różnych tras egzaminacyjnych ,że z nikim tylu nie przejechalem. Ewidentnie dzięki Pani Sandrze I jej wspaniałemu podejściu egzamin zdałem bez problemu, większość trasy się powtórzyła z tym co razem przejechaliśmy przez co nie bylo stresu na egzaminie. To ogromny plus dla szkoły aurinko mieć taką wspaniałą instruktorkę. Serdecznie polecam!
Michał
Miałem okazję jeździć z instruktorem Żbikowskim, bardzo polecam, zdałem egzamin za 1 razem a na koniec usłyszałem od egzaminatora, że przyjemnie mu się ze mną jechało i życzyłby sobie więcej tak jeżdżących osób egzaminowanych, bez wątpienia największy wpływ na mój sukces miał Pan Żbikowski, także bardzo polecam szkole jazdy Aurinko oraz instruktora Żbikowskiego, bo chyba lepiej nie dało się trafić.
Filip
Jeśli kurs to tylko z instruktorką Sandrą. Cierpliwa,tłumaczy i 100 razy jeśli trzeba,opanowana. Polecam
Małgorzata
Polecam z całego serca ośrodek jak i jazdy z Panią Sandrą. Lepiej chyba trafić nie mogłem.
Karol
Pan Bogusław najlepszy!!! Zdane za pierwszym razem. Polecam
Hania
Fachowa pomoc w zdobyciu uprawnień ale przede wszystkim w opanowaniu podstaw techniki jazdy. Krzysztof to świetny instruktor, dzięki jego staraniom zdałem egzamin praktyczny za 1 razem! Jeszcze raz bardzo wam dziękuje i do zobaczenia na drodze! 😉
Michał